| zsygab a întrebat:

Ce inseamna dragoste in vremurile astea? Dar ce insemna dragostea pentru o fata in vremurile care nu mai sunt? Afla raspunsul aici:
http://www.8p.ro/povestiri/balada-fetelor-de-altădată

3 răspunsuri:
| NimenixD a răspuns:

Aww love struck. E amuzantă laughing. Dar versurile sunt foarteee adevărate!; o3.

| mgtow a răspuns:

Dragostea ce sa mai fie un mit si acum doar o simpla arma pentru a obtine niste capricii atat economice cat si sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare si amuzanta poezia laughing.
Ce inseamna dragostea in zilele astea, nimic. Pentru ca greu mai gasesti dragoste acum, acum oamenii au figuri, pretentii.
Baietii de alta data erau altfel oh go on, i'am citit scrisorile mamei de la admiratori, erau superbe, 3-5 pagini pline de dragoste si pasiune. Acum e de ajuns un te iubesc.