| AnonimNoName a întrebat:

Ce inseamna dupa parerea voastra ca o fata sa fie perversa? Si aici nu ma refer in pat. Multumesc.

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O devoratoare de bani.

| shadow72 a răspuns:

Depinde la ce te referi... daca te referi la chestiile mai intime mi se pare super o fata perversa, dar daca te referi la "perversitatea" ei ca si trasatura de caracter e aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| shadow72 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Fratie iti amintesti de mine? esti prietenul meu....mare lada de bere la tine

Răspuns utilizator avertizat
| shadow72 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Aoleu! asta e de bine fratie...mai radeam si noi.am intrat in speranta ca mai merita cineva ajutat pe aici dar dupa primele intrebari.....pare ca nimeni.

Răspuns utilizator avertizat
| shadow72 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Bai inante erau persoane cu ceva carti in biblioteca....alde azure si vreo doua fete istete ( nu ieseau ele din casa dar erau istete).nu se mai gasesc astfel de specii pe aici?

Răspuns utilizator avertizat
| shadow72 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Cred ca e de datoria noastra sa perpetuam specia oamenilor care gandesc....imi pare rau pentru ele dar asta e. o fac pentru binele poporului.

Răspuns utilizator avertizat
| shadow72 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Are si Romanica partile ei bune, putine dar sunt.bine si mie mi-ar fi placut sa cresc fara sa aud maneaua cum rasuna in bloc sau pe strada dar ce sa ii faci.
macar sunt fetele frumoase...pe interes dar frumoase.
asa e fetelor? sunteti frumoase?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in pat trebuie sa fie perversa. In rest perversa nu imi inspira decat lipsa de incredere, nesimtire, rautate, falsitate

| OnuOnulică a răspuns:

Obsedata sexual. Daca e perversa nu are cum sa nu fie obsedata...pentru ca un om pervers nu poate gandi rational in timp ce face un lucru.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Te-ai gandit sa cauti in dex semnificatia cuvantului?
http://dexonline.ro/definitie/pervers

| Lawliet14 a răspuns:

Imorala, perfida, inclinata spre fapte rele, chiar periculoasa as zice. Stay away!

| Jardelin a răspuns:

Fără caracter.

Răspuns utilizator avertizat
| Xpressurself a răspuns:

Daca ai auzit ceva prieteni spunand asta despre o fata se refereau la faptul ca este dezimhibata din pdv sexual. chiar detalii nu am sa-ti dau insa depinde foarte mult de contextul si de felul in care se spune acest lucru. asadar definitia poate sa difere

| Georgemy2 a răspuns:

Perversa? Sa-ti arate cum se mananca inghetate, dar tu ne te refereai la lucrul asta. Cred ca o persoana nesimtita, conteaza contextul!