| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna o relatie profunda?

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

O relatie in care amandoi parteneri pun suflet, incredere, emotii, intelegere, pe scurt o relatie in care se merge pana la extreme si se risca.

| Pupily92 a răspuns:

O relatie in care pui totul:suflet, trup, incredere. este o relatie de lunga durata.parerea mea. kiss

| buldog a răspuns:

O relatie nelipsita de incredere reciproca, implicare emotionala reciproca, iubire reciproca, fidelitate reciproca, intelege reciproca etc. Cu acest set nu ai cum sa ai o relatie de scurta durata!
Mentionez ca lista continua, nu am timp sa le scriu pe toatahappy
Bafta!

| latexcap93 a răspuns:

Hernie