| unknow a întrebat:

Ce inseamna pentru tine sexul?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie scarba sa o fac cu una care a mentinut relatii sexuale deci e ceva care nu mai exista pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cosmar x_x

| Ovidiu_3146 a răspuns:

Pune mana si invata fetita!
Netul aceta ti-a luat mintile.

| unknow explică:

Bai Ovidiu; nu am dek o medie de 9, in rest, numai 10; asa ca nu`mi mai zi uh mie ce sa fac si ce nu, j sa stii pentru cultura ta, pun anumite intrebari pentru a cunoashte mentalitatea si modul de gandire al oamenilor; vreau sa cunosc si sa explorez gandirea umana. pffffffffffff frate, mai plimba`te daca nu sti nimic despre mine b-)

Răspuns utilizator avertizat
| TheSpecialOne a răspuns:

Gabi esti cel mai tare, imi place de tine ca zici in fata tot!

| andreea_1536 a răspuns:

Sexul? e o combinatie intre iubire si pervesrsiune(asta daca o faci cu persoana iubita)e un mod de a te dezinhiba si de a incerca sa ajungi pe culmile placerii.de ce zic ca e o combinatie ce implica iubirea? pentru ca fara iubire mi se pare penibil si curvesc...
funa?

| unknow explică:

Si asa ii place lui **** laughing

| TudoooriiitaaaxD a răspuns:

Nu mai lua in seama toata raspunsurile date la misto, nu merita unii oameni sa te ambalezi pentru ei.Pentru mine a face sex inseamna sa traiesti niste clipe de placere,sa simti pasiunea,extazul, sa incerci lucruri noi dar si la randul tau sa il faci pe partener sa se simta bine, chiar sa incerci lucruri perverse.Asta cred ca este sexul.A face dragoste mi se pare ceva total diferit...

| MadnessCaffe a răspuns:

Nirvana (Nu formatia, starea aia Buddhistilor de a atinge perfectiunea absoluta, cauta pe net)

| EyesSad17 a răspuns:

Am si eu intrebare nu are nicio legatura cu sexul desenul e facut d tine ca tare e

| unknow explică:

Daphappy, de minewinking iti place cum desenez? :d cica m`as pricepelaughing