| EduardPaul94 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi un baiat smecher? descrietil. dau funda pentru cel mai interesant raspuns

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Un baiat smecher e acel baiat care are in spate multi tovarasi si cand e de o bataie, nu se da inapoi.De asemenea trebuie sa aiba caracter de om dur si sa stie sa iti intoarca orice vorba, sa nu zic ca injura destul.Baiatul smecher e cel care stie sa se dea bine pe langa un om ca sa obtina ce vrea si care umbla mereu in gasca.

| papusika97 a răspuns:

Pentru mine un baiat smecher inseamna un baiat de treaba care are multi prieteni se imbraca misto umbla smecher adica bazat dar a fi smecher nu inseamna a fi neaparat mitocan sau nesimtit poti fi de treaba si sa fi si smecher un baiat smecher e un tip rau in viziunea altora la care nu ii comenteaza nimeni de care se tem multe persoane sper sa fie de folos...

| Paulla a răspuns:

Nu ştiu ce e mai amuzant, întrebarea sau răspunsurile.

| Nureldin a răspuns:

1.Sanatate, 2.Bani, 3.Relati. Raspuns mai bun ca asta nu exista pe lume. funda?

| sergiufir a răspuns:

Pai... in primul rand un baiat "smecher" inseamna sa fii un baiat cu gura mica si sa nu vorbesti pre mult. Sa nu raspunzi la orice intrebare de la oricine. Trebuie sa fii tu INSUTI. Ajuta`ti prietenul cand e nevoie. Nu te imbraca la scoala in fiecare zi camasa\uniforma chiar daca e obligatoriu, de preferabil hanoracul cu un scris pe mijloc, pantaloni cu limba pe picior, pantaloni negri/gri lasati putin pe fund. Deci ce zici?

| alecsiadlkk a răspuns:

Tinand cont ca intrebarea este la categorie dragoste si sex, iti raspund in functie de categorie, un barbat smecher si un barbat adevarat nu este barbatu` care are 100 de fete pe langa gagica lui, un barbat adevarat este acela care stie sa refuze o fata spunandu-i ca are iubita sau sotie acasawinking

| breakbad a răspuns (pentru alecsiadlkk):

Ce descrieri cocalare,,,tare in gura,, si,, haita dupa el. prietene uita-te la,, Nasul,, la,, Scarface,,, sau la astia smecheri din Romania Patriciu/ Copos.rolling on the floor aia sunt tari in gura si cu gasca dupa ei. Care e smecher nu se arata, si degeaba ai haita dupa tine daca tu nu ai ce sa mananci.