| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna petting? Nu radeti...prea tare big grin. dar serios acum, ce inseamna? Funda si restul vOot!

Răspuns Câştigător
| johny92 a răspuns:

Ce este petting-ul?
Sa va uitati in ochi, sa va tineti de maini si sa va sarutati - la un moment dat devine plictisitor si doriti mai mult. Petting este termenul englezesc pentru alintat, giugiulit, pipait, pupacit. Aproape toti baietii si toate fetele sunt curiosi sa decopere corpul sexului opus. Cum se simte, care sunt diferentele? Cand nevoia de sex se trezeste, cautati apropierea unui/unei baiat/fete, mai ales din punct de vedere corporal. Petting-ul este o buna posibilitate de a cunoaste corpul si zonele erogene ale celuilalt - primul pas pe taramul necunoscut al eroticii. Bucurati-va si savurati fiecare moment cand va atingeti, mangaiati si alintati partenerul.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elasexygagica a răspuns:

Pregatire pentru sexlove struck

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Cred că "pipăială" sau ceva de genu

| Sosetsicaaa a răspuns:

@BeautifulGirl e un fel de sex... fara sexrolling on the floor