| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sexul pentru voi?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Raiu pe pamantlove struck

6 răspunsuri:
| maikkan_3534 a răspuns:

Pentru mine sexul inseamna un pas mai aproape de persoana de langa mine, mai multa incredere si un pas catre un viitor stabil ce as vrea sa-l parcurg... asta daca persoana de langa mine e in stare de asa ceva...

| AndreyG a răspuns:

Te referi la sexul orb? Il detest. daca nu are si dragoste si pasiune in el, probabil e doar un instinct "animalic". Pentru mine sexul ar insemna iubirea adevarata.atunci cand 2 inimi se unesc, si nu doar trupurile.

| byancutza a răspuns:

Daca este vorba doar de sex ar insemna placere satisfacere, dar daca este vorba de dragoste atunci poate fi facuta doar cu pers pe care o iubesti,

| Gmcc a răspuns:

O placere fara limite! No speed limitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simpla placere care nu ma intereseaza.

| Krm a răspuns:

Pai in primul rand cand zic sex ma gandesc la pasiune rolling on the floor O placere maxima mai ales cand ai persoana iubita langa tine care stie cumm sa te faca sa ajungi in al 9`lea cer,winking Mai sunt si unii oamnei care cand vine vb despre sex se gandesc la sado-masostraight facelaughing