| wannabe a întrebat:

Ce inseamna stare depresiva la femeie?

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ai vazut cand vii acasa, si nu apuci sa pui piciorul in usa.si deja esti tamponat cu 1000 de reprosuri.
cand vrei micul dejun si o rogi politicos. dar nu auzi decat : dar tie iti cad mainile?
cand incerci sa-i faci pe plac, dar intodeauna nu e de ajuns.
cand vrei sa o iei de mana, dar mana ii e de lemn ...depresia la femei.
Ar mai fi, dar ma opresc ca imi sar in cap.hee hee

| emi a răspuns:

Ce inseamana stare depresiva la barbat?
O stare depresiva este aceeasi indiferent de sex.aaaaaaa.mai putin daca vorbim de cele postnastere sau menstruatie, insa trairile si ideea principala e tot aia.
Ceea ce ma intreb eu, este de ce intrebi vrei sa stii cum e?, sau cum sa ajuti pe cineva care trece prin asa o stare sau?

| Antonimu a răspuns:

Inca un motiv pentru a te insela happy

| wannabe explică:

Vreau sa stiu ce inseamna ca tot se plange o persoana zice ca sufera de asa ceva punct.