| amalia_4709 a întrebat:

Ce intelegeti voi prin a face un gest frumos fara ca sa stie toata lumea sau sa te lauzi cu el. dau funda. vreau cat mai multe pareri. dar parerea voastra.straight face

2 răspunsuri:
| Addina a răspuns:

E foarte simplu. Cand vrei sa ajuti pe cineva, fa-o fara sa o spui si altor persoane, fara sa te lauzi ca ai ajutat.

| adisuper a răspuns:

Pai gesturi frumoase poti sa faci oriunde si oricand... uite iti dau niste exemple :
-daca te roaga cineva ceva(poate fi orice) si tu il ajuti se poate considera un gest frumos
Cred ca din acest exemplu ai cam inteles ce inseamna asta