| AlExUtZ_4596 a întrebat:

Ce intrebari as putea sa ii pun baiatului care ma place ca sa aflu daca si el ma place? celui mai bun raspuns dau funda.

5 răspunsuri:
| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Ba ma placi? ceva simplu si rapid!

| Elena1234456 a răspuns:

Ce parere ai despre mine?

| sysy13498 a răspuns:

A deci vrei pe ocolite sa inteleg laughing :
1) cerei sfaturi intreaba-l daca arati bine
2) fi mereu in centru atentiei unde se duce el du-te si u si vb cu el
3) imbratiseazal
4) date la el

si daca faci ce trebuie isi va de-a seama ca il placi si te va intreba el

| Mihaela_5801 a răspuns:

"ce iti place la o fata?" "ce preferi blonda sau bruneta?" "ma de ce estisingur, cind estiasa de simpatic?" Daca raspunsu la prima si a doua intrebare te descriu pe tine, si raspunsu la ultima e ceva de genu "nu am gasit persoana potrivita" sau ceva de genu...sa stii ca baiatul te place, asa ca sa nu mai eziti nimic! bafta!

| Iiiiioana a răspuns:

Fa-ti un oracol si invita-l sa completeze si acolo pune intrebarile care te framanta pe tine happy
vb cu colegele lui si informeaza-te despre hobby-urile lui, dspr ceea ce-i place tongue