| MagdaMagdutza a întrebat:

Ce intrebari sa-i pun la telefon baiatului despre care imi place >mie?:", El pune unele intrebari cam stupide asta inseamca ca vrea sa fie cu mine?

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Intrebi de genul? happy
Ar fi bine sa ne dai si exemple.[adica ce intrebari pune el]

Acum tu...pai,ai putea sa-l intrebi despre filmul lui preferat si sa-l pui sa povesteasca unele faze, despre muzica, despre ce a facut afara, despre familia lui...

| Азбука a răspuns:

Daca intrebarile lui sunt stupide, adreseaza-i tu intrebari folositoare.

| Floreenofficial a răspuns:

Cred ca da.de obicei baietii se emotioneaza in astfel de cazuri si pun intrebari aiurea. laughing

| Andreea_4774 a răspuns:

Nu e chiar usor pentru ca imi dau seama ca atunci cand deschizi telefonul te panichezi nu-i asa? pai ar trebui sa incerci sa pari cat mai naturala si sapui intrebari de genul ( ce mai fc, cum a fost azi), DAR SA NU ITI FACI PREA MULTE GRIJI DACA SI EL PUNE INTREBARI AIUREA SIGUR INSEAMA CA TE PLACE.

| MagdaMagdutza explică:

Pai am vb si pe mess multe chestii.nu mai am idee ce intrebari sa ii pun...si cand ies cu el sunt cam timida nu stiu ce sa ii zic si ce sa vb si despre ce