| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

Ce intrebari sa-i pun unui baiat ca sa il cunosc mai bine? big grin

Adica, cand iesim la prima intalnire si vreau sa-l cunosc mai bine... ce sa il intreb ca sa imi dau seama ce fel de om este?big grin

Orice raspuns e binevenit!
Multumesc pentru efort happy.

Răspuns Câştigător
| Elena199 a răspuns:

Intreaba'l cum ii merge la scoala, cum se intelege cu prietenii sai, daca aveeti prieteni comuni intreaba'l ce parere are despre o anumita persoana si campara parerile si vezi daca este rautacios sau nu. si o sa iti mai vina tie ideii pe parcur... eu zic ca dupa 2-3 intrebari si dupa accentul pe care il are cand iti raspunde poti vedea ce fel de om este! Funda?batting eyelashes