| anonim_4396 a întrebat:

Ce intrebari sa pun unei fete? (fara caracter sexual )
in afara de: ce iti place?
care ii culoarea preferata? etc.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ii face placere sa se plimbe, unde si in ce conditii,daca practica vreun fel de miscare,si astfel sa discuti despre hobbyuri, cum ar fi discutii despre role, skateboard-uri, biciclete, despre animale de companie, etc Daca iti pui un pic mintea la contributie ideile vin gramada.Succes.

| SkyPilot a răspuns:

O intrebi unde ii place sa iasa, ce fel de spectacole ii plac, ce face seara daca iese, ce face in weekend, daca merge in excursii, daca ii plac istoria, geografia, stiinta, ce fel de filme, carti, muzica ii plac. Toate lucrurile astea le bagi la cap, te ajuta sa stii unde poti sa iesi cu ea si poti citi si tu despre lucrurile care ii plac ei ca sa puteti purta discutii interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca joaca minecraft laughing, glumesc poti sa o intrebi despre pasiunile ei, dorinte, daca i-a placut o rmisiune TV, daca are animale pe acasa... exista o multime de intrebari.

| designerindustrial a răspuns:

Culoarea preferata? thinking vorbim de prescolare sauuu?