| pendula a întrebat:

Ce isi doreste o fata de la un baiat? Daca esti prea bun, sensibil, emotiv etc. se plictisesc prea repede. daca esti prea dur. mai rau etc. nu le convine nici asa... ce si-ar dori o fata de la un baiat?

Răspuns Câştigător
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Femeile sunt fiinte sensibile. Vor sa fie iubite, respectate.Cred ca daca li se acorda atentie stiu sa va faca sa va simtiti iubiti.Stiu ca suntem capoase, rasfatate si uneori enervante dar avem nevoie de iubire. Voi puteti darui cate putin din toate. Dar ma repet:conteaza foarte mult iubirea si respectul fata de ea. Pupici!

32 răspunsuri:
| george89 a răspuns:

Iti zic eu ce-si doresc femeile, nu stiu ce-si doresc prietene, de asta sunt asa un misterhappy

| Gagikaru a răspuns:

Sex.