| đąиiعℓ a întrebat:

Ce isi doreste o fata de la un baiat? Daca esti prea bun, sensibil, emotiv sincer se plictisesc prea repede. daca esti prea dur distant nu le convine nici asa...

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Pai trebuie sa alegi momentele potrivite cind sa fii sensibil, cind sa fii romantic si cind sa fii dur. Si fetele isi doresc atentie, sa fie ingrijite, pazite, sa se simta in sigranta alaturi de iubit. Ele isi doresc sa fie alintate, mingiate, sarutate.

5 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Depinde de fata si de varsta.
Pe la 18 ani, ea crede ca 90% vrea sa fie iubita si 10 % sex.
Pe la 23-27, spune ca e important 25% sa aiba o situatie financiara bunicica, 25 % sa fie frumos, inteligent, etc si 50% sex.
Dupa 30 de ani, 100% sex (in cazul unora). Unele femei mai cauta si altceva pe langa asta.

Femeile schimba barbatii la fiecare etapa din viata lor.

| HolyPotato a răspuns:

Hmmm, pai depinde de fiecare fatathinking Eu prefer un baiat indraznet si cu simtul umorului, dar care sa fie in stare sa imi ofere si mie atentie si nu numai prietenilor lui. Daca te place cu adevarat nu o sa se plictiseasca indiferent cum ai fi. Dar daca vei fii tu insuti (ceea ce iti si recomand sa faci) vei atrage o fata potrivita pentru tine. Sper ca te-am lamurit. Byekiss

| AndreyG a răspuns:

Sunt baiat, dar presupun ca pot sa-mi dau cu parerea.Cred ca o fata "adevarata" chiar si-ar dori un baiat bun, sensibil si sincer.Nu exista "prea" pentru aceste adjective pozitive.crede-ma.sunt fete care vor baieti duri dar de obicei astia nu pot trimite acea raza de caldura de la suflet la suflet, inima la inima.Deci da,"prea" merge la adjectivul "dur".Dar sa nu spui niciodata ca o fata nu iubeste un baiat sensibil, sincer si bun.pentru ca sunt foarte rari si pot spune cu mandrie ca eu sunt unul din ei.Si daca sunt "prea" bun sau sincer sau sensibil, sau cel putin daca asa mi-ar spune o fata, as sti instant ca nu-i o fata "adevarata" cum am spus mai devreme.Precum sunt rari baietii cu aceste calitati sunt sigur ca si fetele care apreciaza aceste calitati sunt rare.cel putin din punctul meu de vedere.Eu unul am gasit o fata chiar speciala. sper sa gasesti si tu.Bafta

| AndyDeea a răspuns:

Indraznet, glumet, romantic.

| oana2193 a răspuns:

Eh depinde si despre ce fata e vorba happy. Exista mai multe categorii de fete :fetele cu minte care vor baieti la fel ca ele (aici ma incadrez si eu ),fetele care sunt parasute (si vor normal un baiat care le accepta orice ),fetele prostute care intotdeauna isi aleg golanasi pe motivul ca sunt frumosi, fetele materialiste ( normal baieti cu bani), si ultima categorie cele care se multumesc cu orice laughing. Deci daca iti place de o fata analizeazo bine vezi din ce categorie face parte si vei afla raspunsul happy
Sper ca te-am ajutatbig grin