| Raluca011 a întrebat:

Ce isi poate dorii un baiat cel mai mult de la o fata?

Răspuns Câştigător
| RaZ4Ing a răspuns:

Ma. pai sunt 3 categorii de baieti. cei care vor dragoste, cei care vor sex si cei care vor dragoste[50%] si sex[50%].
Cei mai multi baieti din cate stiu eu vor numai sex.
Cei mai putini baieti vor doar dragoste.
Si cei mai moderati vor dragoste si sex.
Parerea mea big grin!

8 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Sa ma iubeaca asa cum o iubesc si eu, sa-mi fie alaturi cand am nevoie de ea. Sa ma respecte, sa ma intaleaga, sa aive incredere in mine.

| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Buna!
Pai fiecare baiat are o gandire diferita. Unii is doresc doar sex, numai sa profite de fata.Altii in schimb vor afectiune, dragoste si sa simta ca au pe cineva alaturi de ei:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multe lucruri in special s*x si nu inteleg de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu e la fel.
Toti suntem altfel, unii au mai multa sare altii mai mult piper iar alti sunt doar lapte si lamaie pe cand unii sunt lapte si miere.
Ce vreau sa zic e ca nimeni nu e la fel chiar daca ne regasim in unii pentru ca si noi suntem amuzanti si indrazneti ca si ei, ambele parti sunt diferite. Suntem oameni, fiecare are reteta lui, una peste alta am fost creati de parinti diferiti happy.

Daca un timid si un dezamagit in dragoste vrea o fata iubitoare ca sa ii readuca speranta si increderea altu poate vrea alceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Sărmăluță, nu intelegi de ce se gandesc atata la sex?
Pai e simplu, au partea din creier care se gandeste la sex mai mare decat la femei. E natura lor anatomica.

| e7d7n7 a răspuns:

Ţâţeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

| BoomBoomToxic a răspuns:

Pai nu toti baietii sunt la fel. Unui baiat poate sa ii placa sa fie priceputa in treburile casnice, unuia ii poate place cel mai mult sa ii satisfaca placerile(sexuale). Toti baietii sunt diferiti.

| Andreea_5550 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat, in general baietii vor sex, foarte putini sunt cei care nu ii intereseaza prea mult partea asta.