| Secretkkk a întrebat:

Ce isi pota dori un baiat de la o fata?

33 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Pe termen lung sau?

nony
| nony a răspuns:

Sex sex sex sex sex.si sa faca macare bunawinking

| albastrel a răspuns:

Nony si sa fie... buna nu?

nony
| nony a răspuns:

Daca nu e cel putin miss Univers, la draq am mai luat-o acasa? big grin

| albastrel a răspuns:

D-aia nu ai nici una acasa rolling on the floor

| adinescu a răspuns:

Sa fie opusul la curva, profitoare si proasta

nony
| nony a răspuns:

Albastrel.ai camere ascunse la mine in casa raised eyebrows. sper ca nu m-ai vizionat in serile de plictiseala big grin whistling

| albastrel a răspuns:

Nony in fiecare seara sunt prezenta in casa ta devil

nony
| nony a răspuns:

Si mai zici ca fetele nu sunt rele.Si daca m-ai vazut plictisit, de ce nu m-ai tras de mana si imi propuneai un joc big grin? Prefer din astea vechi.doctoru si asistenta, mama si tata.batting eyelashes

| albastrel a răspuns:

Nony pai deja te jucai si nu vroiam sa te deranjez... eu vreau sa fiu copilitza! daca nu scufita rosiehee hee

nony
| nony a răspuns:

Aaa.am inteles. ok, deci sa inteleg ca eu sunt big bad wolf?winking. se rezolva, si alta data cand ma vezi ca ma joc, te rog, deranjeaza-ma.nu ma supar happy

| alle_1861 a răspuns:

De toate si nimic. laughing
Depinde de fiecare baiat.winking

| albastrel a răspuns:

Nony o sa te deranjez...am o bata foarteee "usoara" laughing. e bine daca te deranjez cu una in cap?big grin

nony
| nony a răspuns:

sad.nu mai ma joc cu tine, incepi sa devii agresivá. Dar daca e vorba pe bate, am si eu una big grin... dar trebuie sa ma chinui un pic cu ea .Ne batem cu batele, zici? raised eyebrows

| albastrel a răspuns:

Daca faco fata...ne batem tongue

| albastrel a răspuns:

Faci* big grin

| marsy a răspuns:

Intelegere, iubire. sh placere.

| ryxize a răspuns:

Buna intrebare, n-am ce zice! Sex, sa-l iubeasca, o relatie de lunga durata, distractie, prietenie, o vrea ca sotie! Sunt o multime dea variante, oricum depinde de baiat si poate si de fata!

cami
| cami a răspuns:

Sprijin si intelegere.

| cooola a răspuns:

Sex, libertate, distractie, bani, dragoste.depinde de baiat

| eni a răspuns:

Sa nu fie blonda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice de la o simpla relatie de prietenie pana la sex, respectiv o relatie serioasa.

| SpikE a răspuns:

Pai normal ca nu vrea sa fie : urata, saraca si proasta

| girl16flo a răspuns:

Depinde de baiat. cei mai multi: sexlaughing

| mtrl a răspuns:

Intelegere

| ramona234 a răspuns:

Depindelaughing

| tynaoana a răspuns:

Orice i`ai oferi. el tot o sa se sature.

| valyutzu a răspuns:

Foarte multe

| whocares_5309 a răspuns:

Ce isi poate dori un baiat de la o fata?
RASPUNS:TOTUL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex bineinteles..asta e pe primul loc..pe al doilea nu se stie niciodata big grin...depinde de aman2.