| Narfundo a întrebat:

Ce iti inspira un barbat cu barbahappy. Nu foarte mare.

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta inseamna ca nu se ingrijeste si ii place lui sa fie asa unii se barbieresc prea tarziu altii prea repede eu ma barbieresc la 4 zile ca nu suport sa am barbawinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Barba nu imi place! nu pot sa cred decat ca e neingrijit!
in schimb daca are cioc e superr cool=p~.

pa, pa.

| Ririru a răspuns:

Aaa, ca nu e barbierit. big grin

| Derye a răspuns:

Ca nu s-a barbierit. Ce poate sa'mi inspire. Barba e ca o bratara, e inutila.

| lyrics a răspuns:

Daca are un pic de barbitsa.asa putsin...ma excita:">adica mi se pare mult mai interesant.
acum nu le sta bine tuturor.
uite ceva de genu imi place
http://img523.imageshack.us/i/normallondon58pi.jpg/

| Narfundo explică:

Lyrics daca barbatul ala te excita, crede-ma pe cuvant ca eu te aduc la orgasm numai privindu-te.hee hee

| Narfundo explică:

BruneTTa isi are si barba rolul in dragoste si sex, stai linistitatongue.

| Rukhsandra a răspuns:

Duritate...

| lays a răspuns:

Imi plac barbatii cu barbabig grin

| Denisa a răspuns:

Daca e tanar pana in 25 de ani...in cazul asta ar fi baiat imi place. Mie imi plac barbosii si imi inspira...maturitate. Chiar daca nu are nici o legatura maturitatea cu barba eu fac conexiunealaughing

| IrenneDrt a răspuns:

Maturitate.batranete sau pur si simplu neingrijire

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Paithinking nu are simtul modei si este neingrijit

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Si ce cauta asta la dragoste si sex?rolling on the floor

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Ok.inteleghee hee

adica scuze dar eu cand am auzit de barba ma gandeam si la mustata ceea ce nu`mi place deloclaughing

pe prietenul meu il las sa fie asa putiiin nebarbierit. dar nu cine stie ce. oricum. dpinde cat de mare e barbaabig grin

| madalinaaa89 a răspuns:

Pai, cand vad un barbat cu barba ma gandesc la... UN BARBOS!laughing

| roxy_9087 a răspuns:

Sincer mie imi inspira maturitate big grin

| alwaysStyles a răspuns:

Teama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare are dreptul la o parere proprie, dar nu cred ca prietena/sotia resprectivului ar spune " vai draga ce barba pufoasa ai " rolling on the floor), dar totusi arata duritate, maturitate sau poate doar o lene acuta, dar daca este si ingrijita cred ca prima varianta suna mai plauzibilwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personalitate, pasiune...

| Andrusk_9992 a răspuns:

Barba imi place la nebunie ...doar sa nu fie prea mare
P.S.big grinaca are si parul putin mai lung e perfect:X