| iOnUtsidyAnA a întrebat:

Ce iubesti cel mai mult la o persoana?

Răspuns Câştigător
| Anabellasos a răspuns:

"La o persoana?"

Cand spui asta eu ma gandesc la iubitul meu.
Cel mai tare iubesc la el felul in care ii bate inima, mai ales ca ere si probleme cu ea si iti spun sincer ca efectiv ador sa ascult cum ii bate, sa simt cum ii bate, sa vad cum ii bate, spun sa "vad" pentru ca intr'adevar vad: cand sta culcat pe spate ii se ridica pieptul cam 1-2 cm.
Deci claaar iubesc cel mai mult asta la el.

Dar daca trebuie sa ma gandesc in general la o calitate pe care eu o admir, cred ca ar fi onestitatea, sincer imi plac persoanele drepte, corecte! happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În mod deosebit, sinceritatea!
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Inteligența, maturitatea, sinceritatea.

| Intelligence a răspuns:

Sinceritatea si felul cum tremura atunci cand o strang in brate love struck, sau vocea cand imi spune noapte bunabig grin!hee hee

| Lacoste a răspuns:

Ma atrage foarte mult maturitatea unei persoane.

| rox13yy a răspuns:

Sinceritateawinking

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Sinceritatea si increderea

| marria_7862 a răspuns:

Sinceritatea, respectul, simtul umorului, rabdarea.

| CryssCrySta a răspuns:

Sufletul,apoi fizicu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta, originalitatea, maturitatea si simtul umorului.
Combinate si in ordine.

| Eva9610 a răspuns:

Zambetul.