| mentholinks a întrebat:

Ce lucruri poate face un barbat unei femei ca sa o cucereasca?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E Youtube... metodele civilizate abia merg dar nu pentru oricine. Mai usor e sa nu cuceresti altfel ajungi trista amintire de la atatea refuzuri. Vin vremuri bune pentru aia ghinionisti in dragoste.

| darrio2007 a răspuns:

Sa bage benzina la un BMW pe motorina.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Un steag.
Sau chiar nimic din ce zic ceilalti, poate chiar sa o cuceresti facand nimic.

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Merge și nimic, este 100% posibil!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

Este posibil. Este posibil sa dea o ploaie chiar azi pe aici. Dar probabilitatea conteaza laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Probabilitate 80% prognoza meteo laughing. Probabil că ți s-a întâmplat ție să atragi pe cineva făcând nimic, deci să fii unul din acele cazuri happy.

| Celcestietot a răspuns:

Să îi facă casă, la propriu, apoi să vezi cum o atragi, rata de succes peste 50%.

| alexalx1234 a răspuns:

Să-i cumperi BMW și vilă de lux

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o faca sa rada
Sa'i ofere atentie
Sa'i cumpere shaorma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie drăguț sensibil și vulnerabil. Adică să-i spună exact ce gândește.
Ah și să fie bun la pat, in primul rand.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu în primul rând, că nu îți dai întâlnire prima data cu ea în pat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Păi na daca nu îți dai tu, o dau alții.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca accepta, stii si tu cum se numeste...

Dai intalnire acolo doar de frica sa nu o pierzi?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca nu ai pretentii la femei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Daca accepta inseamna că e atrasa de mine. Și îi place de mine. E cam logic.O tipa care mă place face totul ușor pentru mine, nu se lasă greu. Cele care se lasă greu, ori nu mă plac, ori le este frică să nu le numesc curve dar asta nu înseamnă că nu ar vrea sa o facă din prima laughing
Dacă e să o iei după teoria că îi curva păi atunci, cam aproape toate sunt curve sau cel putin au fost inclusiv și mumata sau sorata, varata etc numai că, pe ele nu le judeci așa aspru, pentru că îți sunt apropiate. laughing
Tipa oricare ar fi ea nu ii proastă, te citește de la o posta daca ai o mentalitate dinasta dar asta nu înseamnă, că pe alții nu ii lasă să o facă din prima.

Ba am pretenții să mă placa pe mine, nu ce am. Curve sunt cele care sunt lihnite după bani și stau cu unii pentru bani.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai sanse sa iei o femeie care te va insela in viitor.
Eh, eu am linie genetica de sfinti, dar nu conteaza asta happy. Nu fac exceptii cand este sa ''judec''.
Multe nu te citesc, asta daca esti mai inteligent ca ele, iar daca multi barbati nu sunt inteligenti, nu inseamna ca nu exista si inteligenti.

Are tenta de curva sau este naiva daca se lasa condusa in pat de la prima intalnire, ori este vreo lesinata, eu asta zic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu prea cred, se poate să aibă tentatii mai mari daca nu a experimentat când a fost tânără, oricine e capabil sa înșele. Nu îți garantează nimic dacă e vreo sfântă că o să-ti fie și fidelă.
Și se întâmplă chiar și în cazul, tipelor religioase.
Da vad și eu multe "sfinte" cum sunt cu băieții in genunchi sâmbătă și duminică la biserica să-și ierte păcatele. laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa crezi, sunt persoane sincere happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fie bărbat.winking

| StefanAdam a răspuns:

Multe complimente si cadouri

| MeMelania a răspuns:

Depinde de femei, normal.
Mie una mi au plăcut mereu bărbații misteriosi seriosi tacuti respectosi. Cred ca multe femei sunt cucerite de aceste aspecte!

| Bacioiu_Rafael_1997 a răspuns:

Sa ii dai atenți, sa te comporți frumos, sa fi respectuos.