| JustFreedom a întrebat:

Ce medicament sugerati unei fete care vrea prieten? laughing)

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Atatea raspunsuri dar nici unul nu va prindeti de smecherie,eu stiu raspunsul,medicamentul iubire, este cel mai bun medicament, numai cu acest medicament va puteti vindeca happy

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil un gram de minte in plus!

| Flav a răspuns:

Tzatze de neam prost, picioarange de girafa sau strutz si machiaj de pitipoanca.
Contraaverse: medicamentul este anestezic. Vreo 2 zile asa, depinde cand da-i drumul la pasarica.
Just.run!

| lolly a răspuns:

Pai nu cred ca e asa ceva laughing adica daca vrea cauta pana da de ell.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Viagra

Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

2 pastile de silicon

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Un baiat potrivit ar fi medicamentu perfect. si cum eu sunt liber tias propune sa vorbim mai multe pe mess. ganja. farmer1911

| Gabriel1 a răspuns:

Pastila de a 2-a zi.

| mulinobianco a răspuns:

Valeriana :-D daca fata e pe pace, totul va fi in ordine.

| JustFreedom explică:

rolling on the floor)) 1. nu ma refeream la sex
2.am avut destui prieteni la viata mea incat sa nu stiu cat este de bine singura
3.sunt plictisita, de asta pun intrebari aiurea laughing
4. nu ma supar daca imi dati id'uri rolling on the floor

| dadonexus a răspuns:

Adica? Ce legatura au medicamentele cu prietenia vrei sa faci sex fara sa ramai insarcinata? Prezervative sau sex pana vine momentul ejacularii si ii zici sa nu isi dea drumu in tine.

| ingerasmotat a răspuns:

Nu e chiar un meicament... dar am raspunsul, silicoane big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sugeram nimic dar totusi daca esti mica nu iti sugerez sa-ti faci prieten asa de repede ai timp dar daca esti mae nu stiu bagate in seama cu cineva. Oricum in ambele cazuri sa ai iubit nu e asa mare chestie e mult m bine sa fi singura.Pt ca daca iubesti suferi apoi mult.Si ai mai mult timp pentru prieteni si etc etc. Sper ca team ajutat.Svuze daca nu era ce asteptai dar ti-am zis e mai bine solo crede-mawinking. Oricum succes

| MrRager a răspuns:

Incearca o supradoza de Xanax; D