| ZambetheCaptive a întrebat:

Ce mesaj de Craciun ii pot trimite celei mai bune prietene?happy. Cel mai frumos mesaj va fi rasplatit cu o fundita! Ho-Ho-Ho!

2 răspunsuri:
| Blondda a răspuns:

Mie imi place sa compun si ti-as putea da un milion de texte, dar daca nu vine din inima e degeaba. intr-un mesaj pentru o persoana draga trebuie sa pui in primul rand suflet.happy

| 13DoXy13 a răspuns:

Uite:Fie ca mosul cel darnic si bun...in noaptea sfanta de craciun...sa iti aduca tot ce iti doresti,dar inainte de toate sa iti aduca sanatate, fericire si iubire, si in suflet bucurie!