| missdeny a întrebat:

Ce miar trebui sa fiu MIM de halloween.
Cu ce ar trebui sa ma imbrac?
Si cu ce ar trebui sa ma dau pe fata sa fiu alba ca mimi.
Scz de categorie.

3 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Păi pentru mim trebuie să te îmbraci în negru şi alb, de preferat dungi happy iar pe faţă există un fard special numit grimă, este folosit de actori, e foarte bun. pentru că de exemplu dacă te dai cu făină sau un machiaj de proastă calitate o să-ţi distrugă faţa pentru că machiajul rămâne mult timp pe piele happy baftă.

| alexyki a răspuns:

Si eu am fost mim de halloween anul trecut.am fost senzatia seriilaughing. am avut o pereche de colanti negri, o bluza alb cu negru, o pereche de bretele si bocanci(si palarie daca vrei).mi-am cumparat de l a librarie creioane speciale pentru desenul p fata.mi-am fc fata alba si buzele rosii.aaa am uitat. aveam si manusi negre in maini.succes!