| xAndreeaLaura a întrebat:

Ce minciuna ai fost nevoit sa spui pentru a nu rani pe cineva drag?

8 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Adevarul doare, dar minciuna iesita la suprafata dupa un anumit timp, doare si mai rau.
ASa ca prefer sa spun intotdeauna adevarul, chiar daca risc sa ranesc.
Caut o exprimare mai placuta, ca totul sa para mai ''ok'' decat este.
Si totodata nu mai sunt nevoita sa tin minte ce-am mintit!
Te pup!

| iubesc a răspuns:

Urasc minciuna si nu imi place sa mint, prefer sa zic in fata orice decat sa fiu mintita si eu la un moment dat!

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Daca tii cu adevarat la cineva nu il minti.
Te pup, pa pa! :*

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Am fost rapit de extraterestrii, chiar nu am avut cum sa ajung.
Fetele alea 3 au vrut sa ma violeze, dar am reusit sa scap, de acolo parfumu

Răspuns utilizator avertizat
| Vögeln a răspuns:

I-am spus ca nu-l mai iubesc, doar ca sa ma uite. pentru ca era mai bine pentru el... (el ma iubea)

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Iubitului meu:"Nu imi place sa te mint dar sunt nevoita:imi place sa decizi tu daca merg sau nu la o petrecere eleganta fara sa ma intrebi."

| anonimul29 a răspuns:

Eu sunt genul care nu ii place sa minta sincer imi place sa spun pe fata de am de zis nu imi place sa mint si la randu meu sa fiu mintit prefer adevarul!