| Ismailabeniamina a întrebat:

Ce mise întâmplat dacă am făcut sex anal si a doua zi imi curge sange cand fac treaba mare?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca anusul tau este rupt, la propriu.

| Madaxo97 a răspuns:

Fisuri anale, poate a fost prea dur și te-a rupt acolo, fiindcă nu erai lubrifiata cum trebuie. Ai grijă ca acele răni din interiorul rectului se pot infecta, și poți să o dai în probleme grave, mai bine renunță la sexul anal dacă nu îți aduce plăcere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai lubrifiat bine zona si probabil ai fisuri rectale sau poate ai avut hemoroizi si iai deranjat

| FindMyName a răspuns:

Anusul tau e rupt. renunta la sex anal, nu e atat de ok.