| Stroescu_Andreea_1986 a întrebat:

Ce nseamna sperma (la barbati)?

Răspuns Câştigător
| pantofipantofi a răspuns:

Lichidul ala alb care ii curge din penis cand ajunge la extaz

| Stroescu_Andreea_1986 explică (pentru pantofipantofi):

Dar draga pantofipantofi cand ajunge un barbat la extaz?

| pantofipantofi a răspuns (pentru Stroescu_Andreea_1986):

Da chiar nu stii? e vorba atunci cand face sex
mersi de funda straight face

| Stroescu_Andreea_1986 explică (pentru pantofipantofi):

Imi pare rau sunt mica nascuta in 1999 si nu stiu

28 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

De ce, numa' barbatii au?batting eyelashes

| Stroescu_Andreea_1986 explică (pentru Crazyfish):

Dar draga Crazyfish si femeile au sperma?

| Smileygirl23 a răspuns (pentru Crazyfish):

laughing buna asta

| Crazyfish a răspuns (pentru Stroescu_Andreea_1986):

Intrebam.Ele n-au? De ce n-au?

| ReiVaN a răspuns:

Nascuta in `86 nu stii?
In ce pestera ai trait?

| Stroescu_Andreea_1986 explică (pentru ReiVaN):

Nu sunt nascuta in 86 ci in 1999 da deci te rog sami vorbesti cu respect pentru ca sunt mai mica decat tine si eu mi-am dorit un raspuns nu cuvinte jignitoare din partea ta astep sa-mi raspunzi cum se cuvine si ori cum cred ca iti este deja rusine nu-i asa?

| ReiVaN a răspuns:

rolling on the floor

| XxBlueRosexX a răspuns:

Este un lichid alb, lactescent care are doua componente:
1 lichidul seminal, secretat de glandele seminale si prostata care contine multa fructoza, ceva proteine, apa si saruri minerale
2 spermatozoizii produsi de testicule, care sunt celulele germinale masculine (ei vor fecunda ovulul si vor forma fatul)

| Xtadelo a răspuns:

Secret.

| drogh a răspuns:

Este lichidul alb care se scurge din penisul unui băiat atunci când se află ori în timpul actului sexual ori la masturbare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sperma este un fluid organic cunoscut si sub denumirea de lichid seminal ce contine spermatozoizi, este secretata de testicul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. data viitoare sa nu mai scrii aiurea acel an, ca sa nu te mai ia nimeni la misto;
2. daca ai da o cautare pe goole aflai imediat;

| Jakoban a răspuns:

E un lichid albbbb ca laptele si mia vascos asa intelegi:))
Si mai sunt detalii pe www.la.mine.acasa.ro:))

| Stroescu_Andreea_1986 explică (pentru Jakoban):

Mersi ca macar tu ma intelegi ca nu stiu ce inseamna sperma

| Jakoban a răspuns (pentru Stroescu_Andreea_1986):

Team jignit sau ceva?

| TheSmith a răspuns:

Hai ca esti t...a!

| ๖ClaSSic a răspuns:

Este un lichid alb pe care barbatii il elimina cand ajung la o anumita varsta ( de obicei 11-13 ani ) si atunci cand sunt in "extaz". El (lichidul) contine spermatozoizi (celule masculine) pe care ii elimina din "respectiva zona" si care prin "contact cu celulele feminine" (sa zic asa.) te-ai nascut tuhee hee

| ๖ClaSSic a răspuns:

Sper c-ai inteleswinking

| KooKoo a răspuns:

laughing))

| DanielaElleena a răspuns:

Tu nu faci biologie?

| Cyoy a răspuns:

Lichidu ala alb care l-a eliminat tatatu in vagin la mamata si ai iesit thuhee hee

| Stroescu_Andreea_1986 explică (pentru Cyoy):

Esti foarte rau si needucat iti lipseste vocabularul si cei 7 ani de acasa

| Stroescu_Andreea_1986 explică (pentru Cyoy):

Sa stii ca nu vorbesti asa cu o fata needucatule si mai exact iti lipsesc cei 7 ani de acasa