| lolita_3959 a întrebat:

Ce-o sa faceti de Valentine`s Day?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Ce fac in fiecare zi cand sunt cu iubitul meu!
big grin blushing love struck
Dar presimt ca va fi mai mult de atat... Intotdeauna imi face surprize placute...

7 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cred ca o sa fiu acasa... Asteptandu-mi sotul care nu crede in Valentine's Day, pentru ca e importat... si de Dragobete... ca e siropos. Si cu toate astea stiu ca ma iubeste sincer.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Avand in vedere ca m-am saturat de inimioare si tot felul de dragalasenii ma duc intr-o excursie. Din 14 pana in 15... iar tema excursiei este Extreme Valentine`s Day.Este o excursie cu clasa undeva la munte. Vom face catarari, hikeing, treasure hunting.Interesant oricum.

| miha2010 a răspuns:

O seara romantica in trei mami, tati si bebe!laughing))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic pentru. k sunt singura

| roxanna a răspuns:

O sa astept sa fiu surprinsa desi nu sper cu adevarat

| ShaKuri a răspuns:

14... e sambata.sunt liber si de armata si de obligatii... deci. imi fac de cap in capitalahappy.

| madboy8 a răspuns:

De valentine's day imi voi face de cap cu prietena mea laughing si bineinteles o voi surprinde intr-un mod romantic cu chestii siropoase, o cina, petale de trandafir pe hol... ups!