| jsgggs a întrebat:

Ce ore se fac saptamanal la profilul coafor frizer manichiura pedichiura? facem si practica adica asta consta ca termin un an scolar tarziu fata de ceilalti? vreau detalii plz.trec pe a9 si vreau sa ma duc la tehnic textil sibiu.

Răspuns Câştigător
| NatalieLaurell a răspuns:

Buna,si eu sunt la textil dar nu la profilul unde vrei sa mergi, insa am acolo niste prietene.Cu siguranta termini mai tarziu cu 2-3 saptamani fata de ceilalti din cauza practicii. Orele sunt aceleas ca la orice profil doar ca ai pe langa si igiena corpului,si ore despre specialitatea ta, si multa practica si in timpul scolii :* pa, pa