| anonim_4396 a întrebat:

Ce pãrere aveti despre baietii afemeiati? Se meritã relatiile de lungã duratã?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu, nu cred ca merita o relatie de lunga durata, doar daca nu cumva iti place si tie sa te distrezi, asa cum ii place lui.

| Freya1 a răspuns:

Pai cine ar vrea sa isi faca o relatie cu cineva instabil?
Or fi femei ce ii ia si pe ei dar acele femei trebuie sa aiba alte benefici de pe urma lor sau sa ii iubeasca foarte mult.Da eu una nu mi-as lua unu de genul.

| Necunoscut112 a răspuns:

In măsura posibilităţilor financiare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nesătui.
Da se merită, dacă ai cunoscut pe cineva care are acel je ne sais quoi, ceva aparte care te face să vrei mai mult decât o noapte fierbinte...se merită din plin.

| Romanul86 a răspuns:

Băieții afemeiați tânjesc după afecțiunea fizică parentală adică ei caută iubirea fizică mângâierile sau strângerile în brațe ale părinților de care au fost lipsiți în copilărie.

| simplegirl2 a răspuns:

Eu una nu as vrea; mai ales daca e afemeiat, el fiind obisnuit sa umble cu toate sau doar pentru o noapte; daca m-as îndrăgosti de el si el de mine atunci Da.Numai sa vad schimbarea si sa nu ma însele pe la spate.

| UneRencontre a răspuns (pentru simplegirl2):

laughing schimbarea... NEVER