| Fatanumarul1 a întrebat:

Ce parere aveti baieti de fetele brunete? Va pup, sa raspunda cei 18 plus, altfel nu ma intereseaza.

8 răspunsuri:
| Hitano a răspuns:

Toate fetele sunt frumoase in felul lor, si brunetele sunt frumoase.

| andrey69 a răspuns:

Fiecare fata are atractia ei, ca e bruneya, roacata sau verde.winking
Poate sa fie o parere buna sau nu despre brunete.

| dsfsdzzsd a răspuns:

Personal nu am o preferinta in ce priveste culoarea parului unei fete, la fel e valabil si pentru culoarea ochilor ei, daca ea are trasaturi fine restul nu mai conteaza... daca ei ii sta bine poa sa aibă parul si tuns scurt si albastru, important e sa fie ingrijit si sa o prinda bine tunsoarea respectiva, ca degeaba are un par ca de zana daca e imbacsit...happy

| FosforPetrut a răspuns:

18 plus ce?

| Vegeta07 a răspuns:

Si ce are ca îţi răspunde unu de 16?
Oricum imi plac mai mult brunetele tongue

| Kenzo1234 a răspuns:

Brunetele focoase... sunt bune...(la suflet)

| Georgebaciu a răspuns:

18+ cm?

| dragosh a răspuns:

Degeaba e bruneta, daca creierul îi lipseste cu desavarsire!