| victor987 a întrebat:

Ce parere aveti daca un barbat traieste cu 2 sau 3 femei? si femeile se cunosc si sunt de acord, ei traind in aceiasi casa...

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Acuma ştii cum e...fiecare cu educaţia, concepţiile sale.
Dacă se simt aşa bine, treaba lor, mie personal nu mi se pare normal.
Dumnezeu a lăsat un singur om cu o singură femeie să convieţuiască împreună, nu 100.
Dar mă rog, în ziua de azi nu se mai ţine cont de nimic!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Felys a răspuns:

Am avut o ruda in varsta care traia cu doua femei,dar exista un motiv serios,si anume sotia lui era bolnava rau la pat si avea nevoie de ingrijire permanenta, asa ca omul si-a luat una mai tanara care avea grija si de cea in suferinta, si pe mine m-a mirat situatia dar pana la urma am ajuns sa ii dau dreptate, in fond cea bolnava avea nevoie de ingrijire, iar cea tanara era de sacrificiu

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Bolnavi mintal!

| mona a răspuns:

Personal eu nu as putea traii cu inca doua rivale in casa, nu mi se pare normal dar sunt musulmani care fac asta[sau asa le este obiceiul]

| Zenithf a răspuns:

It's something complicated. laughing
Si are si 2-3 soacre? straight face
Din punctul meu de vedere, poligamia este mai acceptabila decat homosexualismul. Dar exista mai multi daca care sa o faca acceptabila. Si aceeasi parere as avea-o si daca doi barbati ar sta cu o femeie.

| consilierultau001 a răspuns:

Mi se pare cam aiurea dar daca toti sunt de acord care este problema?

| Incepator01 a răspuns:

Suleyman!

| Auslesse a răspuns:

Are harem?