| Nextone a întrebat:

Ce parere aveti de acest citat care mi-a venit in minte"Uneori cei din jur vad lucrurile mai limpede decat tine, dar atunci cand hotarasti cu inima putini iti inteleg "nebunia" de moment."Sau in loc de "nebunia" merge mai bine "deciziile"?

1 răspuns:
| Ofiintă a răspuns:

Buna

Daca te gandesti ca in momentul in care iti asculti inima, uiti de restul detaliilor care nu mai conteaza decat ca-l iubesti, restul amanuntelor nu te mai intereseaza dar altii care judeca cu mintea le vad si cu totii asa am proceda daca nu noi am fi prinsi in plasa!