| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de acest videoclip care i-ar învăța pe oamenii timizi să își facă iubită?
https://youtu.be/n6byGGdL4ew

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La cat de pesimist e tineretul nu tine cu oricine sfaturile lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ai personalitate e echivalent cu 0

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ai freza și barba lui ăla da, funcționează sfaturile lui.
El nu i-a in considerare și atracția fizică.
Că o fata te poate considera drăguț dacă ești timid dar ciudat daca nu e atrasa de tine laughing

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar esti in lumea ta cand zici una vineri si alta luni, parca imi amintesc cum te bateai cu pumni in piept pe alte intrebari ca nu conteaza aspectul fizic! fa-ti un control la cap vorbesc serios