| Anna_6465 a întrebat:

Ce parere aveti de antica intrebare:"Ce Vezi La El?"Fiecare se indragosteste de "ALESUL". Voi ce credeti? Eu urasc chestia asta.(adica intrebare antica)

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cine spune mai aberatiile astea? Mi-e rusine sa le numesc citate.Antic rau de tot. Daca toti ne-am gasi alesul ar fi perfect. N-ar mai fi sinucideri in masa "din dragoste", oameni tristi, drame.Eu nu vreau un ales. Daca el ma alege pe mine sigur n-am sa fac acelasi lucru.Mai prezinta interes pestele aflat deja in undita?whistling

| Duhovnicul a răspuns:

Numai in politica ii numim "alesi" dar nu ii vrea nimeni happy

| paramore a răspuns:

Mi s-a pus si mie intrebarea asta si le-am raspuns ''vad la el ce nu vedeti voi''.
si atat.persoanele care se amesteca in viata mea fara sa aiba un rol important in ea nu merita o explicatie mai detaliata