| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de baiatul acesta? E dragut sau nu? Vreau raspunsuri SINCERE http://www.facebook.com/profile.php?id=100000831121455&s k=photos
! funda!

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

E frumos, dar il strica fata.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Nici prea, prea... Nici foarte, foarte big grin

Dar sincer nu prea straight face

| NoChanceForUs a răspuns:

Și te-ai gândit să ne auzi părerea?
WHITHEFUCKCARES.

| Forevăr a răspuns:

*isi scapa acadeaua din gura*
Tu faci misto de mine?
Fiecare cu parerile lui : Este urat!

| xLemonish a răspuns:

Este dragutel... na acum fiecare cu parerea lui.hee hee

| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva a răspuns:

Dap, nu cred ca ma destui ani de vita ca sa coentez, dar o voi face:
nu mi se pare dragut pentru ca nu e cel mai frumos baiat pe cre l-am vazut si nu pot sa cred ca isi pune poze pe facebook la bustul gol. oricum, mi se pare o prostie sa fii baiat si sa porti margele, sau rozar, sau cum s-or fi numindlaughing

| Katalinn a răspuns:

Toti oamenii sunt frumosi in felul lor.Ce e in interior conteaza aspectul mai putin crede-ma!

| Evaaaaa a răspuns:

E foarte frumos!love struck

| Madalina123 a răspuns:

E urat... Acum na, fiecare cu parerea luiwinking

| Mary12 a răspuns:

NU este foarte urat rolling on the floor

| Blood_8663 a răspuns:

Nu