| SladeWilson a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care se duc la curve?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ajung in postura sa se duca la curve inseamna ca au ajuns rau

| Sheili a răspuns:

Ei se duc la curve pentru a-si satisface placerile apoi pleaca de la ele, facindu-si placerile sexuale etc, a doua zi se prefac de parca nu le-au cunoaste, dar pentru o relatie serioasa ei nu le aleg pe ele, crede-ma!

| h3r a răspuns:

Bărbați adevărați...

| Oana92 a răspuns:

Fraieri...daca ar fi suficient de barbati ar reusi sa agate vreo fata dornica de aventura printr-un club...

| drhotzu a răspuns:

Niste terminati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact aceeasi parere pe care o am si asupra femeilor parasute, sucative si restul... daca intelegiwinking

| gingergirl1 a răspuns:

Sti cati baieti am pierdut din cauza lor?! Foarte multi! Dar nu e vina acelor "curve"e vina lor pentru ca sunt prosti!
Deci pur si simplu NU INTELEG! Am cunoscut un baiat de treaba, la locul lui etc, chiar simpatic baiatul!winking Adica vorbeam cu el, dar am pierdut ocazia! Si a fost cu o fata care si-a batut joc de el si acum e cu una din cele mai mari panarame din cartier!straight face

Răspuns utilizator avertizat
| lolium a răspuns:

Decat sa pacaleasca toate naivele mai bine sa se duca la curve.

| Park1Suin a răspuns:

Ei se duc la ele doar pentru ca-s atragatoare.In general, ei n-au minte.

| rousz a răspuns:

O parere buna rau :-p pe dracu... pana la urma fiecare cu placerile lui si fiecare cu propia gandire, mie una m-i se face scarba cand aud de ele, cert este ca daca as fi fost baiat decat sa dau bani la curve mai bine..., orice cred ca-i mai binewinking

Răspuns utilizator avertizat
| CosminRR a răspuns:

Cum spunea un om invatat...:"Daca te duci la panarame si tu esti o panarama."

| xAle a răspuns:

Sa traiasca bine!

| GrilDollllllll a răspuns:

Ca sunt curvarilaughing)