| anonim_4545 a întrebat:

Ce parere aveti de blow-job?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? ceva scarbos; esti sigura ca asta vrei si ca te vei simti bine dupa? sau vrei doar o parere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte sanatos!

| Cretaker a răspuns:

Am auzit de multe job-uri in domenii, dar de blow job niciodata.

ce e asta?

| Pacala a răspuns:

Ceva absolut normal in orice relatie care implica si intimitate. Asa cum tie iti place sa primesti sex oral, asa le place si baietilor sa li se faca. Cine spune ca e scarbos ori n-a facut/primit, ori e idiot/idioata. E ceva absolut normal si foarte placut, atat pentru baieti, cat si pentru fete.

| dink08 a răspuns:

Aici o sa asculti parerei pro/contra la nesfarsit.Inainte acest lucru nu prea se practica intr-o relatie.Acuma este perfect normal, nu trebuia sa fie nici o jena.Este un sentiment placut provocat de partenerul cu care o faci.

| vm_8252 a răspuns:

Da, da, daaaaaaaaaa! tongue

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E ok, nimic nou sub soare! Unora le place foarte mult sa savureze ceea ce li se ofera in actul amoros! - ca si invers, la ejacularea feminina, a "femeilor fantana".

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Nu stiu acum adica

| Damian a răspuns:

Sincer nu m-i s-a parut prea excitant, prefer sexul normal

| crishu a răspuns:

Cand ma gandesc la un blow-job il vad ca pe un sarut intens, ca oricare altul - asa cum ii saruti spatele, mainile, gatul sau orice parte a corpului, asa este si sexul oral o dezmierdare a organului genital, care se intampla sa fie o zona putenic sensibila la stimuli si daca ii place partenerului, iar tie iti face placere sa-l rasfeti cu placere, nu vad de ce ar fi o problema. Moralistii ar trebui sa inteleaga ca ce se intampla in intimitatea unui cuplu tine exclusiv de cei doi, n-are legatura cu nicio norma din-afara. Plus ca e stupid sa zici ca e scarbos, e doar o alta parte din persoana cu care esti si eventual o iubesti. Cata vreme e curat si igienic, totul e in regula. Unde mai pui ca nu prezinta niciun risc de sarcina? big grin