| Allergikaa a întrebat:

Ce parere aveti de copila asta?
AnOnImUs1003 intreaba:
Buna, am nevoie de ajutor cum pot cuceri un barbat la 30 de ani este genul mai rafinat dar nu vreau sa ii spun in fata va rog ajutati-ma funda, si fara misto, vreau sa ii dau de inteles prin gesturi cum?

Raspunsul tau aici...

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Conţinut obscen/ilegal/piraterie Caracter irelevant Neinteligibil/spam

răspunsuri RSS raspunsuri
Ordonare:
Cronologica
Dupa relevanta
andreeadeea950327
7 Mai 2012 19:42
andreeadeea950327 a răspuns:
Tot profu de sport? Pai nu pre ai cum pentru ca e mai mare decat tine. Iar pe fundul tau scrie minora asa ca sigur nu se va atinge de tinehee hee.

Sper ca stii vorba aia ai grija ceti doresti ca s-ar putea sa se indeplineasca... Poate peste 9 luni o sa ne intrebi care sunt cele mai bune scutecelaughing.

Uite nu incerc sa fiu rautacioasa dar tu tebuie sa te indragostesti de baieti de varsta ta acum...

Ai zis ca esti in clasa a 8, sa zicem ca o sa reusesti sa-l cuceresti si toate astea ce crezi ca o sa se intample dupa? Ai mai facut sex? Gandeste-te ca e un om de 30 de ani nul poti ameti cu pupici sau imbratisari el vrea actiune...
Deci linistesteti hormonii ca te duc pe cai gresite.
Succes:X! Raspunde

Apoi si-a schimbat contul pentru ca nu era luata in serios si apus intrebarile astea:

Alexwtzayo intreaba:
Buna, imi place de un barbat are 30 de ani. E genul mai rafinat se imbraca la costum e foarte poiliticos cum ii pot da de inteles ca il plac dar nu vreau sa ii zic in fata ca eu sunt mai timida, ce gesturi pot face ca sa isi da seama? fara misto va rog si mega funda

Alexwtzayo intreaba:
Buna, imi puteti spune si mie cum pot cuceri un barbat mai matur dar nu vreau sa ii spun in fata ziceti-mi si mie cum sa ii dau de inteles nu are mess nu are facebook ma intalnesc cu el doar de doua ori pe saptamana la o prietena cum sa ii arat... funda+vot, fara misto eu am 30 de ani si el 35 e mai rafinat cum sa ii dau de inteles? ajutor.
LA CARE ISI DA SINGURA RASPUNSbig grin:

7 Mai 2012 21:34
AnOnImUs1003 a răspuns:
Priveste-l!

SI DUPA SPUNE CA NU E EA SI MIA DAT IGNORE DIN CAUZA CA IAM DAT UN AJUOR UTILhee hee.

MAM ENERVAT CA MIA DAT IGNORE CA NU PUNEAM ASTA AICIlaughingrolling on the floor VROIAM SA O PUN LA INTREBARE.

CRED CA E PENTRU CATEGORIA DRAGOSTE SI SEXhee hee
Deci ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Rts123123 a răspuns:

Atunci.dai funda?laughing

15 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nimic ce sa mai credem TPU se duce de rapa cu astfel de utilizatori

| alecsalecs a răspuns:

Nu Vreau sa te jignesc! Dar Vreau sa te asigur ca eu nu am ramas surprins si nici tu nu ar trebui doar daca ai o varsta minima! Sa sti ca de obicei fetele se indragostesc chiar avand si o varsta minora..se indragostesc si incearca sa gaseasca mai degraba ce le lipseste acasa
ok?
e ceva mai degraba de tip psihologic decit despre altceva
decit sa o judeci fara sa o cunosti mai bine ingrijeste te de tine si nu mai judeca pe altii fara sa i cunosti catusi de putin! Nici macar numele adeevara nu l sti! Si tine mine ce iti spun! Nu Va fi ultima oara cind vei mai auzi despre astfel de cazuri cand o fata care abia a trecut de la a se juca cu papusile la viata reala se indragostesc de niste barbati in toata regula! Acel Barbat mai degraba ii este tatal care poate nu l a avut in familie si ii lipseste decit altceva ok? mai citeste carti si informeaza te decit sa judeci!

| Allergikaa explică (pentru alecsalecs):

Nu am judecato pentru ca s-a indragostitbig grin si mie imi placea de vecinul meu care avea 25 de ani cand eram eu mica, dar am vorbit cu o prietena putin mai mare care mi-a explicat ca sunt prea mica, si desi nu mia convenit am inteles. Sunt sigura ca fiecare fata, fiecare baiat are asemenea experiente...

Dar ea a pus aceiasi intrebare de vreo 10 ori desi multe raspunsuri erau ca e inca micabig grin.

Ideea e ca am ramas putin socata de ambitia ei de a cuceri un om de 30 de ani, si hotararea cu care o facehappy.

| alecsalecs a răspuns (pentru Allergikaa):

Mai draga mea Crede ma ca nu i ceva atat de anormal! mai anormal sunt multe alte lucruri care nu ti le voi spune acum pentru nu ati crea un puternic...o stare emotionala si sa te indispun definitiv! Dar te Asigur ca vei mai ramane "socata cum spui tu...nu va fi ultima fata si nici nu a fost prima Crede ma! te asigur si iti garantez! si defiecare cind vei mai auzi de astfel de cazuri sa ti amintesti de mine si de vorbele ok? Asa ca lasa biata fata in pace si nu mai incerca sa o pui intr o pozitie urita! ok? Crede ma sunt multe alte intrebari mult mai socante decit asta! ce naiba crede ma..mai bine speriete de una de 11 10 ani careia eu stiu ce vrea sa facalaughing))

| Allergikaa explică (pentru alecsalecs):

Fiecare are dreptul la parerea luibig grin.

| alecsalecs a răspuns (pentru Allergikaa):

Cum ar fi daca ti asp une si eu una din intrebarile tale aici si as intreba ce parere aveti despre aceasta intrebare si despre cel care a pus o?laughing)) Ti ar conveni?

| Allergikaa explică (pentru alecsalecs):

Pai uitate prin intrebarile mele si daca tu crezi ca una din ele merita sa o ui acolo fa-obig grin...

| alecsalecs a răspuns (pentru Allergikaa):

Off apropo tu ai fost indragotita de cineva?

| Allergikaa explică (pentru alecsalecs):

Nu cred ca e treaba ta dar da am fosthappy...

| alecsalecs a răspuns (pentru Allergikaa):

Nu prea cred nu cred nici ca ai avut vreodata un prieten dupa felul intrebarilor tale pentru tine nu prea este necesar sa ai un iubit probabil pentru ca ai o varsta minima? hai ca nu vreau sa ma cert cu tine Dar Ce ai realizat facand ce ai facut?
Probabil daca eram intr o alta perioada a timpului si aveai puterea de a judeca o puneai intr un streang si ...sau o ardeai pe rug?laughing)

| Allergikaa explică (pentru alecsalecs):

laughing
O fi, asa sunt eu vad lumea doar prin ochii mei si imi fac pareri doar dupa ce analizez situatia. Asta e parerea mea si nimeni nu mi-a poate schimba. Cat despre varsta am 17 ani, nu sunt inca matura, dar asta nu ma opreste sa-mi spn parerea.

De iubit si relatiile mele anterioare chiar ma doare undeva ce crezibig grin. Noi vorbeam de fata care s-a indragostit de profesorl ei de sport, nu despre mine, vad ca incerci sa schimbi subiectul, deci asta e ultimul lucru pe care il spunbig grin.

Mult noroc in viata.

| alecsalecs a răspuns (pentru Allergikaa):

Sti ceva sunt curios cum vei reactiona cind vei mai vedea astfel de cazuri?
laughingIti Doresc Sa mai vezi multe astfel de cazuri adica chiar cred ca se va intampla Cred ca o vei lua o... offf adica vei ramane socata! Daca Profesorul ei de sport este un tip sportiv si care pur si simplu a innebunit o ce ai tu cu ea? laughing))Ce Te Framanta pe tine asa de tare? Probabil nu poti dormi noapte bine in pat la gandul ca o copila s-a indragostit de un profesor de sport! Te sfatui sa scrii o carte si sa ti golesti acolo tot ce ai pe suflet!laughingVoi fi primul care ti voi sumpara cartea!laughing

Ps:Sper sa mi dai si un autograv!

Răspuns utilizator avertizat
| Rts123123 a răspuns:

E.********* si.*************...
Funda?laughing

| Allergikaa explică (pentru Rts123123):

Nu asa repedelaughing oricum tare...rolling on the floor