| Regyannya a întrebat:

Ce părere aveți de fetele care nu au relații și au foarte multe aventuri de o noapte echivalentul unei relații cu o persoana?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu sunt in masura sa judec pe nimeni.
Singurul lucru pe care pot sa-l spun este ca ele cauta. Ceva.
Ca e dragoste adevarata,suflet pereche,un cont gros in banca, un barbat unic, toate la un loc, nu stim. Ceva!
Si pana nu vor gasi ceea ce cauta, nu se vor opri.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Toata stima si respectul pentru ele, stiu ca viata e scurta si profita la maxim

| Violleta2022 a răspuns:

Ai descris taman tipul de femeie usoara/prostituata.

| Hammurabi a răspuns:

"foarte multe aventuri de o noapte"

De unde ai putea să știi?
Că doar nu are montat un contor la... laughing

| VoidEternal a răspuns:

Meh. Niciuna. Fiecare isi asuma alegerile.

| 1997onur a răspuns:

Nicio parere.

| haileewatson a răspuns:

Fiecare face ce vrea. De barbatii care nu au relatii si au foarte multe aventuri nu zice nimeni nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca au un apetit sexual ridicat si sunt mai libertine si dezinhibate, neținând seama de parerea lumii despre ele si care merg pe principiul "Corpul meu, regulile mele".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu sufletul și corpul său. Dacă e permis la bărbați la femei de ce nu ar fi? Totuși eu consider că fericirea constă într-o relație unică, nu dintr-un zbor din floare in floare.

| Saiko10 a răspuns:

Nu imi pasa.

| Marian12123 a răspuns:

Nici una, este viata lor fac ce vor ele.

| 1234567anaa a răspuns:

Nu isi apreciaza corpul si propria persoana, daca ar stii cat de valoroase sunt nu s-ar darui asa usor oricui.

| nobodyyy a răspuns:

Le iau căldurile de la bombe