| CristinelAndrei a întrebat:

Ce parere aveti de mel asta?:X http://www.youtube.com/watch?v=snVFPJIlEyQ

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Fake and gay!

| Cristyn a răspuns:

E super! Voacea copilului e pura, sincera nu cred ca un om matur poate avea vocea acea sincera si curata precum un copil. Iar vesurile sunt de acolo din lumea reala.:*

| CristinelAndrei explică:

Prietena mea mi-a spus sa o ask tongue intr-un fel mi-a dedicato :*si o iubesc mult:X

| adina_6125 a răspuns:

O ador!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna` ...inceputul e superb :-x iubirea e atunci. day dreaming foarte frumoasa melodia:-x teeeeee adooor` mersi ca ai pus melo aici`winking e superba`batting eyelashes