| Iubesc Limonada a întrebat:

Ce parere aveti de metrosexuali?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Foarta buna, nu-mi plac barbatii neingrijiti cu toate ca unii cred ca sunt sexy asa.

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Emil Boc de pildă este metrosexual. Şi totuşi, din ce scrii tu nu reiese că tu ai şti ce-s ăia aşa că... revino după ce faci o mică lectură pe dexonline.ro şi cu o părere a ta cât de cât exprimată cu subiect şi predicat (preferabil acordate).

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru Ladyinblue: Şi dacă nu, ce-ai să-mi faci? O să mă pensezi?

| nicol20 a răspuns:

Destul de bunicica ca mai rar gasesti un barbat sa se dichiseasca

Răspuns utilizator avertizat
| carmin a răspuns:

Metrosexual, inseamna un barbat/baiat foarte bine ingrijit.Trebuie sa aiba o manichiura, o pedichiura, sa se dea cu creme, daca se penseaza sa fie cat mai natural, pentru cei care au parul alb/grizonat sa se vopseasca si asa mai departe.
Foarte bine, oricine trebuie sa aie grija de corpul lui...

| latexcap93 a răspuns:

Chiloti cu ata

| Iubesc Limonada explică:

Kongeriket daca nu stiam nu intrebam asa ca mai bine tineti gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre rusinea mea nici nu stiu ce sunt aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ceva normal sa ai grija de corpul tau...

numai ca mi se pare de prost gust machiajul si pensatul excesiv la barbati big grin