| Danysan a întrebat:

Ce parere aveti de partenerele/partenerii Surogat?-Ceva util sau ceva aiurea?

Răspuns Câştigător
| Stefi21 a răspuns:

Ce parere sa am? De multe ori partenii/partenerele sunt surogat.Stii spunea un pshiholog:Cand doua persoane fac dragoste mai exista cel putin o a treia cu ei in pat happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia, unii considera prostitutie altii terapie, eu consider terapie

| Danysan explică (pentru anonim_4396):

Am vaz ca in America exista o clinica care ofera astfel de servicii... poti sa iti alegi partenera -laughing