| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi de persoanele cara fac sex oral de la 15 ani, şi mai târziu când cresc, pretind respect şi se dau mari doamne?

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Respectul îl câștigi prin alte căi. Dacă mergi la facultate, ai o anumită poziție socială și ești respectat și admirat nu te întreabă nimeni de viața ta sexuală, nu e treaba nimănui.
Am învățat să nu judec oameni pentru că nu sunt în măsură și judecătoare sigur nu mă fac.batting eyelashes

| RAY a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu trupul lui nu esti tu in masura sa judeci pe nimeni, judecate pe tine prima oara

| Alcyon a răspuns:

Ai fost refuzat de vreo "taratura" de asta si te-ai ofticat? laughing

| Danysan a răspuns:

Poate si iubitu/a ta e una dintre astea.Nu vreau sa jignesc dar nu sti ce trecut are.Plus ca sexu oral e ceva normal azi in cuplurile stabile.Nu mai e ceva TABU. Fetele de 15-17 ani care nu fac sex normal, e logic sa faca sex oral ca sa stea iubitu langa ele.E chiar asa de greu. Vremurile alea au trecut.Cat despre acestea cand cresc mari, ce pot sa spun.Fiecare se descurca cum poate. daca le duce capu si pun mana pe unu care le linge in P****nu ai ce sa faci amice. Asta e!

| bogdan72 a răspuns:

N-am nicio parere, si ar trebui sa va mai scoateti capurile din funduri. O persoana nu e placuta/respectabila in functie de cand a facut sex si in ce fel. Un om de nimic ramane un om de nimic, indiferent de viata sexuala. Sincer... care e legatura?!

| TuguiMihai1 a răspuns:

Daca chiar ajung "MARI DOAMNE" tot respectul...
In privita vieti lor sexoale, nu cred ca este nimeni in masura sa judece, fiecare este liber(a) sa faca ce vrea...