| BoBBy a întrebat:

Ce parere aveti de "Perversa ca pe Targu Ocna"?:))
http://www.youtube.com/watch?v=MlGtLA-h6Ec
Dar de melodie?=))
http://www.youtube.com/watch?v=k_qjEa9Ugks&feature=relat ed

Eu zic ca e tare baiatu

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Da. e super tare baiatu.si super de gasca. l-am vazut aseara la rai da buni si am ras de m-am prabusit.si are dreptate omu. ori suntem golani. ori nu mai suntemhappye de caterinca tare de tot
I s-a pus o intrebare ca daca maine e apocalipsa. ce ar face. a zis ca s-ar duce si l-ar bate pe Basescu.laughinglaughingchiar imi place atitudinea lui

| miky_4769 a răspuns:

Sorin il cheama. E din rahova, e rrom si e tare de gasca! Il cunosc personal si mereu face haz de necaz. Si nici nu e prost, doar ca nu are studii superioare.

| miky_4769 a răspuns:

Sorin il cheama. E din rahova, e rrom si e tare de gasca! Il cunosc personal si mereu face haz de necaz. Si nici nu e prost, doar ca nu are studii superioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capu meurolling on the floor)
cat am putut sa rad la faza astalaughing)
"i. a dat copilu 1 ora... 60 de minute...adica 3600 de secunde'
rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I dau dreptate