| HelpMeNow a întrebat:

Ce parere aveti de prezervativele R3? Sunt bune, rezistente?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte bune.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu am auzit de R3. In Romania singurele prezervative care se comercializeaza si sunt de calitate sunt Durex urile. restul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sincer sa fiu, nu am auzit de asa ceva.
Cele mai bune sunt Durex, LovePlus.
Retine ca prezervativul are o eficienta de 85%-98%.
Foloseste doar prezervativele care au data expirarii pe ambalaj si al caror ambalaj este in stare buna.
Te pup!

| K4sZz a răspuns:

Sunt de parere ca cele mai eficiente si rezistente prezervative sunt cele Durex. Pret mic asteptari mici (R3), pret mare asteptari pe masura (Durex). Eu recomand cu placere Durex.