| Acadeeeaa a întrebat:

Ce parere aveti de relatia aceasta?
Baiatul=18 ani
Fata=14 ani.
mersi de raspuns

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Din punct de vedere al varstei, nu este niciun impediment. Important este ca cei doi parteneri sa simta ceva unul fata de celalalt, pentru ca daca este altfel, mai devreme sau mai tarziu pot constata ca nu mai pot continua impreuna.

9 răspunsuri:
| sweetgirl02 a răspuns:

Daca se iubesc, ce mai conteaza varsta?

| beeapurplee a răspuns:

Dack va iubiti e perfect
eu am 13 ani si is c unu de 18 sh chiar e bine pentruk ne ubim
big grin

| mgtow a răspuns:

Nu e normal dar la ce vremuri sunt in ziua de azi (pentru voi tineretul anormalul e normal) si nu va dati seama ca comiteti o greseala imensa.

| roxi98 a răspuns:

Nu conteaza varsta important este sa va iubiti

| Prefersanu a răspuns:

La 14 ani nu ai cum sa stii ce e iubirea...sincer acum, mai ales daca relatia voastra prezinta si acte sexuale nu este sanatos deloc pentru fata.Acum depinde si de cat de maturi sunteti, ca noua generatie am vazut numa palugi de 2 m la 14-15 ani si fete care sunt mai dezvoltate fizic decat mamele lor la 12 ani. SI banuiesc ca psihic va maturizatzi mai repede ca v-o cer vremurile grele prin care trecem mai ales din cauza conducerii tarii care este praf.

| Castiel a răspuns:

Am o parere foarte proasta deoarece la varsta asta asa mica nu ai de unde stii ce este iubirea cum spune preferansu,adica tu poate crezi ca esti indragostita de el si el avand mai multa experienta te ia de fraiera, daca se iubesc da, dar 98% din cazuri aia mari se dau la fetele mici pentru ca sunt naive si le intra rapid in pantaloni,mai ales daca arata bine e clar ca tipul sta doar pentru fizic,ca de exemplu beeapurplee zice ca se iubesc dar poate il nu o iubeste pe ea ci doar ea crede astatongue acum depinde, este foarte riscant, cel mai bine este cu unul de aceeasi varsta.

| PrintesaIngeras a răspuns:

Nu e nici o problema. Nu e mare diferenta dintre cei 2. S-ar putea sa fie o mica chestie de maturizare dar dupa ceva timp o sa fie ok intre cei 2.

| Barbiiiiee a răspuns:

Chiar daca se spune ca nu conteaza varsta, e o diferenta la mentalitatea fiecaruiahappy

| elasexygagica a răspuns:

Cam mare pentru ea, de obicei baietii la varsta asta sunt hotarati si nu pierd vremea si vor sexlove struck