| Uyffdbxgs a întrebat:

Ce parere aveti de travestiti cu unghii cu gel?

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Ce părere ai tu asupra propriei tale persoane? Cred ca este principala intrebare pe care ar trebui sa o adresezi.

| darrio2007 a răspuns:

Problema lor.

| Adry05 a răspuns:

Yakkk

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere, fiind doar decizia lor personala, cum se imbraca, cum se poarta si mai ales ce orientare sexuala au.
Atata vreme cat nu ma ataca, prefer sa-i ignor.

| Drimmero a răspuns:

Niste specimene/

| mentholinks a răspuns:

Ardei-ar focu iadului. Bolnavi care imbolnavesc la randul lor pe altii cu scarba lor.

| FreddieM a răspuns:

Ca ar arata naspa fara unghiile cu gel.
Pace

| FreddieM a răspuns (pentru FreddieM):

Fain exemplu de bun crestin, raspunsul de mai sus. laughing)))

| CleanHeart a răspuns:

Dana Budeanu unde esti? laughing
Gata, am zis ca nu mai dau cu hate in ei.
Plus ca si Dana nu e homofoba, si fiecare are dreptul sa faca ce vrea el basta sa se simta bine in pielea lui asa ca nu.mi pasa, sa fie toti fericiti in felul lor.

| Clytia a răspuns:

Nicio părere. E strict problema lor.

| Nume6 a răspuns:

Nicio părere fiecare își trăiește viaţa cum vrea. Nici noi dacă am fi travestiţi nu ne-ar plăcea să fim criticaţi. In schimb am o părere rea despre oamenii bârfitori, criminali, violatori, etc. Travestiţii și orice alţi oameni cu orientări sexuale diferite de ale noastre nu fac rau societăţii. Există oameni cu alte orientări care au ajuns cântăreţi celebrii. Ar trebui să fiu o persoană închisă la minte pentru secolul ăsta ca să judec oamenii cu alte orientări, ei așa s-au născut, nu își pot schimba orientarea, cum nici noi nu ne-o putem schimba din a fi atrași de sexul opus.