| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta parere? http://www.adina-banea.ro/2016/05/07/sex-moral-sau-imora l/

10 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Plin de judecati de valoare care n-au nicio baza.

| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Da cat sex facut-ai tu si cati ani de casatorie ai, precum si experienta in a educa copii cu privire la toate aspectele vietii in asa fel incat sa nu pari nici idiot, nici invechit, destul de modern,.dar si logic, si moral?

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Baza judecatilor de valoare din sexologie se evalueaza pe baza de literatura stiintifica, nu de experienta personala. Detalii pe http://pseudostiinta.ro/wiki/M%C4%83rturie_anecdotic%C4%83

| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Daaa,dar daca nu ai experenta nu poti sa-ti dai cu parerea, cata vremea trairile sant cele mai edificatoare in aceste subiecte delicate si nu teorii stiintifice cand stii si tu ca tomanul zice asa; paula nu stie carte, da nici mana nu pune pe invatat.

| Oana92 a răspuns:

E atata prostie in articolul asta incat nici nu merita comentat. Ar trebui luat fraza cu fraza...

Mai trist e ca a fost publicat intr-o revista oh go on

| anonim_4396 explică (pentru Oana92):

Si mai trist e ca voi romanii, nu mai pricepeti o iota dintr-un articol, curs, lucrare ori orice altceva, daca nu e despre mancare, bautura si f...i.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,m-am inrosit de-a dreptul in obraji, citind articolul.Ar trebui sa ma simt mizera, insa nu ma simt, doar pentru ca un articol de doi bani, nu ma poate convinge cu nimic, ca alegerile mele au fost/sunt gresite.

| Dugalle a răspuns:

Feminista.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Parerea mea este ca ai nevoie de trafic pe blog

| armand69 a răspuns:

Cretinism total