| HeloKity a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti pantofi si rochie pentru banchet?

http://www.starshiners.ro/......black.html

Răspuns Câştigător
| Andreea_3136 a răspuns:

Mai eu am avut un magazin de tolae sa zic asa si sincer? Pantofii de genul s epotrivesc mai mutl doamnelor peste 30 ani. esti tinerica incearca ceva mai sexy, extavagant. nu combinati rochia negara cu pantofi negri .exclus.veti parea simpla, stearsa.rochita e foarte ok acum depinde si de corpul tau daca te avantajeaza. daca vrei o rochita neagra care este ideala de fapt tuturor, incearca pantofi albastru-electric, rosii.winking take care si bafta:*

15 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Rochia mi se pare în regulă, pantofii nu sunt chiar genul meu. Încearcă o culoare nudă pentru pantofi (http://bradpittphotos.net/......00-1.jpg), pentru că trebuie să rupi negrul cu ceva.

| NickiMinaj a răspuns:

Prea mult negru... totusi, imi place forma pantofilor.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

eu as alege ceva asa.

| Gabitza a răspuns:

Mi se pare ca e o tinuta foarte ok! happy Sincer... m-as imbraca asa... happy

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Frumusele, m-as imbraca asa.

| NoNamess a răspuns:

Rochia e ok dar pantofii sunt cam de " duduie"

| newperson4him a răspuns:

Mie imi plac pantofii, si rochia e f cute, dar in locul tau as alege alta culoare nu negru, asa vei fi toata in negru si va fi monoton, sau ai putea sa iei at o pereche de pantofi colorati asortati cu geanta (plicul). Asta e parerea mea, acum tu stii... oricum distractie placuta:* Apropo vreau sa te intreb daca tu ti le comanzi de pe site? Si eu mi-as comanda ceva rochie tot pentru banchet darnu sunt sigura daca e f bun siteul.

| Frumushica96 a răspuns:

Da sunt super dragute si sunt perfecte pentru banchet sa le porti sanatoasa cred ca o sa arati cel mai bine de la banchet happy kiss

| alexxandra a răspuns:

Eu cred ca sunt perfecte pentru aceasta okazie.

| alinac a răspuns:

Foarte dragutzi...eu zic ca-i okey acum sa-ti stea si tie bine

| Ghitulescu007 a răspuns:

Exact ce iti trebuiewinking. sunt minunati!batting eyelasheslove struck

| cristina_8819 a răspuns:

Bai sincer acum rochia e o panarama si pantofii si mai si.altceva

| angy_2105 a răspuns:

Hey.rochitza este superba.si pantofiori NU. dar ti-as recomanda http://www.starshiners.ro/......ilver.html

| CookieșiParty a răspuns:

Perfect! Super!

*se duce sa vomite la WC*

| adiina11 a răspuns:

Rochia e bestial! :X:X

| AlecsA_5738 a răspuns:

Se Potrivesc,

Imi plac Pantofii extraordinar de mult...