| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care fac sex oral fetelor?(CURIOZITATE, NO OFENS)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In aceasta privinta este cu totul imposibil sa se poate emite o parere ''autorizata'' si unanim acceptata in privinta cunilitiei. Fiecare face ceea ce-i face placere si lui, dar mai ales partenerei de sex. Uneori esti nevoit sa renunti la unele dintre principiile tale si de asemenea sa uiti si de prejudecati. big grin

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E o placere în rândul băieților, sa dai limbi la savarina dar nu la oricine.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dar de aia care merg la c+u+r+v+e si in momentul in care intra in camera spun ceva de genul "haide fata mea e timpul, e timpul sa te f+ut, hats." https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| IamJoKeR a răspuns:

O părere buna, ție nu-ți place sa ți se facă?

| TFL a răspuns:

Daca are si buze vaginale mari cred ca o placere imensa sa lingi la savarine si ca parere ca sunt niste labari norocosi, nu accepta toate sa fie spalate-n pzd

| VasileAmadon a răspuns:

Păi si parca nouă băieților nu ne place sa le dămlaughingCel putin mie imi place sa le ling.